Kapcsolattartás a szövetséggel

Fórum rádióamatőröknek.

Re: Kapcsolattartás a szövetséggel

HozzászólásSzerző: HA6PX » 2017.01.15. 22:18

Kedves Barátaim!

Eltelt egy év, újra jön a beszámolók ideje...
Ahogy Tibi írta az árat 40 egyesülettel számolva 24 000 Ft-ot lehetne megspórolni, ha a szövetség vezetése felhasználja az olyan (egyébként múlt századi) vívmányokat mint MRASZ weblap, internetes levelezés. Ennyit, ha a nem emelkedtek a postai díjak (ami ugye lehetetlen). Erre jön rá a nyomtatás, sokszorosítás anyag és munkadíja. Legyen summa 30 000 ft.
Aztán érkezik egy vaskos paksaméta ami csak begyújtani jó, mert a tagoknak akkor lehetne tobábbküldeni ha lefénymásolgatom 20-30 példányban és újabb 600 Ft-onként elpostázom. Na ez kizárt!

Nem indok, hogy a kluboknak nincs elérhetőségük. Kell, hogy legyen. Van továbbá a szövetségnek honlapja amit lehet olvasni. Ha lehet értelmes dolgokra fordítani az anyagi és emberi erőforrást akkor tegyük meg!

Aki pedig papírokat akar olvasgatni nyomtassa ki magának!

73...Csaba-HA6PX
HA6PX

Re: Kapcsolattartás a szövetséggel

HozzászólásSzerző: ha7tm » 2016.02.26. 20:35

Kedves Csaba! 6PX
Igazad van jobb többször mint 1 szer se. Nekem erre a megjegyzésemre választ nem kaptam.
Remélem a te szavad többet ér mint az enyém.
Sok sikert.
73! Tibi 7tm

Re: HA-DX 2016

HozzászólásSzerző: ha7tm » 2016.02.10. 16:27
Sziasztok!
Ma kaptam egy nagyon nehéz A4 borítékot nem számoltam de volt vagy 61 oldal. :evil:
Posta költség 600.-Ft Na ez a nem semmi nesze neked 21.század. Jól kicsesztek az Internettel.
Éppen csak átfutottam de már így is fel spanoltam magam. És itt olvastam a 2015-ös elnökségi beszámolójába az alábbit.

A MRASZ HADXC klub jelentősége ebben az évben felértékelődött azáltal,hogy ellenőrzőszámként visszakerültek a HA-DX versenyben
a tagsági sorszámok. Új vezetője van Lendvai Klára, HA5BA személyében.

Itt a kérdésre a válasz.
A többiről majd egy másik topíkba mert van higgyétek el.

73! Tibi 7tm
ha7tm

Kapcsolattartás a szövetséggel

HozzászólásSzerző: HA6PX » 2016.02.26. 19:38

Sziasztok !

Nem olyan régen kaptuk kézhez (mert postán a mi hibánkból nem érkezett meg elsőre) a közgyűlés dolgait, beszámolókat...stb. 51 oldal ha azóta nem vesztettem el belőle semmit.
A szövetségnél a tervezett költségvetésben a "posta, telefon, internet, irodaszer" tétel önmagában több, mint például a QSL-iroda támogatás vagy a gyorstávírász + rókavadász keret együttes támogatása.
A 21. században elvárható lenne, hogy a tagegyesületek tudjanak e-mailt fogadni vagy böngészni a szövetség honlapját. Megkértem az anyagot elektronikusan, így volt esély továbbküldeni a tagoknak. Az ugye eleve esélytelen, hogy 100 oldalt beszkenneljek. Nincs már olyan, hogy kiakasztom a klubban és mindenki megnézheti. Egyrészt nincs klub, másrészt nem autózik ezért senki több szár kilométert.
Nagyon kérek minden érintettet, hogy amit csak lehetséges elektronikusan végezzünk. Ha valaki végképp nem képes megoldani az kapja meg továbbra is postán de csak az. Ezek az anyagok elektronikus formában készültek. Elküldeni vagy feltenni a honlapra egy mozdulat. Sokszorosítani, postázni viszont sok pénz és munkaidő...
Igaz ez mindenféle meghívókra, üdvözletekre...stb. Jól esik a figyelmesség, de nekem ugyanolyan jól esne egy e-mail formájában is.
Az esetleges ajánlott küldemények pedig még jobban bonyolítják az életet.

73...Csaba-HA6PX
HA6PX

Vissza: Rádióamatőr fórum

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség